a

Isiklik areng ja töökogemus

Holistilise regressiooni terapeudi tööd teen alates 2018. aasta jaanuarist. Samal aastal sai minust ka rahvusvaheliselt sertifitseeritud Kundalini jooga õpetaja. Olen valmis olema sinu terapeudiks ja teekaaslaseks muutuste teel.

Läbi oma õpingute ja tervenemise protsessi usun sellesse, et oma elu muutmiseks ei piisa ainult teraapiast, vaid paralleelset teraapiatega võiksid sinu ellu kaasa tulla ka praktilised tööriistad, mida saad enda toetamiseks iseseisvalt kasutada. Olgu nendeks siis Kundalini jooga harjutuste kompleksid, lihtsamad hingamistehnikad ja meditatsioonid või muud teraapiaseanssidelt kaasa saadud taipamised, harjutused, pisikesed rituaalid. Ehk on sulle veel abiks teadmine, et minu näol on sinu jaoks olemas teekaaslane muutuste teel.

Usun holistilise regressiooni teraapia ja Kundalini jooga koostoimimisse ning tean, et nende koosmõju aitab inimesel läbida muutumise protsessi kiiremini ja teadlikumalt. Meie koostöö saab toimuda teraapia seanssidel, joogatundides või lühemate konsultatsioonide käigus.

Soovitan väga alustada holistilisest nelikust, sest neli lühikese aja jooksul toimuvat teraapiaseanssi võimaldavad sul ette võtta sügava ja isikliku teekonna, mis avab tee muutustele. Kui aga tunned, et sooviksid minuga enne nelikut kohtuda konsultatsiooni vormis või eelistad siiski kohtumisi üksikute seansside kaupa, siis on ka see võimalik. Pärast nelikut olen olemas, kui soovid jätkata harvemini toimuvate teraapiaseanssidega.

Kuna pean väga oluliseks keha, meele ja hinge tasakaalukat koostoimimist ning olen südamest pühendunud Kundalini joogale, siis toon sinu nõusolekul teraapiasse sisse ka joogafilosoofiast lähtuvaid kogemusi ning praktilisi tööriistu. Soovi korral saame teraapiaseansse täiendada ka mõne Kundalini jooga eratunniga, kust saad kaasa just sinule sobivad harjutused ja meditatsioonid, et teraapias alguse saanud tervenemise protsessi veelgi rohkem kinnistada või sellele kaasa aidata.

Minu eneseloomise tee

Olen õnnelik, et minu teele on sattunud nii palju põnevat ja õpetlikku nii isiklikus, töises, kui vaimses võtmes. Samuti olen tänulik, et minu elus on olnud ka valu ja kaotust. Olen naine, kes on iseenda leidmise ja loomise teel ning see tee on mind tänaseks toonud teraapia ja jooga maailma.

Olen õnnelik ema ja suure kärgpere hoidja. Minu tööalast arenguteed iseloomustab  stabiilsus ja rahulolu oma tegemistega. Olen üle 25 aasta olnud seotud ühe väga põneva valdkonnaga ning minu tööks on olnud erinevate projektide juhtimine Eesti lennundusmaastikul. Usun, et minu suureks abiliseks pika ja stabiilse karjääri jooksul on olnud hea intuitsioon inimeste mõistmisel, nägemine maskide taha, lihtne ja sõbralik olemine, heasoovlikkus ning empaatiavõime.

Tean, mis tunne olla meeletult armunud, õnnelik ning edukas, aga tean ka mis tunne on kogeda seda, et kõike on järsku liiga palju, mina ise olen kaduma läinud, midagi enam ei õnnestu, kogu elurõõm on äkitselt kuskile kadunud, hirm võtab võimust ja ärevus matab hinge – pidevast rahulolematusest saab igapäevane kaaslane.

Tean, mida tähendab ennastsalgav pühendumine tööle ja perele, millel polegi tegelikult ei otsa ega äärt. Tean, mis tähendab ennast lõputult anda kuniks on selge, et mitte midagi pole enam anda ega suuda ka mitte midagi vastu võtta. Tean, mis tunne on, kui tundub, et kõik on läbi, tulevik on tume, olevik on nii hirmutav, et voodist tõusta ei tahaks. Tean, mida tähendab aastate pikkune leinavalu, olles mahajääja, kes väga pikalt ei mõista, kuidas lein mõjutab lahkunu lähedaste elu neid justkui nähtamatusse lõksu aheldades.

Tean, kuidas kogu selle valu ja enesekaotuse sees annab endast tasakesi märku õhkõrn killuke igatsust ning igatsus parema järele on see, mis panebki sind tegutsema. Uksed avanevad, õiged inimesed satuvad teele ning tasapisi hakkad ennast taas leidma. Elujõud, elurõõm ja enesusaldus koguvad jõudu ning sa leiad iseenda uuel, autentsel kujul.

Kõige tähtsam siin elus on suhe iseendaga ning selleks tuleb teekonnale asuda. Oluliseks sammuks sellel teel võib olla sinu esimene joogatund või holistiline nelik, kust sassis lõngakera hakkab hargnema õnnelikuma, tasakaalukama ja täisväärtuslikuma elu suunas. Elu suunas, mille keskmes oled tervem ja tugevam sina.

Teraapia abistab ja Kundalini jooga toetab!

Ootan rõõmuga sinu kõnet või kirja ning olen terapeudina sinu jaoks olemas, et sind kuulata, toetada ja südamest tähele panna. Võta minuga lihtsalt ühendust!

Haridus

2014 – 2019 Holistika Instituut. Holistiline regressiooniteraapia
2017 – 2019 KRI rahvusvaheline Kundalini jooga õpetaja koolituse I tase
1993 –1999 Concordia Rahvusvaheline Ülikool Eestis. Rahvusvaheline ärijuhtimine. BA
1990 – 1993 Tallinna Majandustehnikum. Hotellimajanduse eriala

Holistilise Regressiooniteraapia Seltsi HORETES liige

Holistika Instituudi lõpetamise aasta 2019

Eesti Kundalini Jooga Õpetajate Ühingu liige

Rahvusvaheliselt tunnustatud KRI** Kundalini jooga esimese taseme instruktor, lõpetamise aasta 2018